Witam Państwa w Gabinecie Dentystycznym Anny Soszyńskiej-Machowiec w Wejherowie

 

Już od wielu lat zajmuje się świadczeniem usług dentystycznych na rzecz zarówno małych Pacjentów jak i dorosłych. Moja praca jest dla mnie jednocześnie pasją, co przekłada się na najwyższą jakość wykonywanych przeze mnie usług. Przyjazna, a zarazem kameralna atmosfera w gabinecie sprawia, że każda wizyta mija szybko i przyjemnie. Zdaję sobie sprawę, że zarówno technika jak i technologia ciągle gnają do przodu. Mając to na uwadze nieustannie poszerzam swoją wiedzę i kwalifikacje, biorąc udział w licznych szkoleniach.

Gabinet wyposażony jest w wysokojakościowy sprzęt stomatologiczny spełniający wszystkie unijne normy. Niezwykle dużą uwagę poświęcam na czystość i sterylność miejsca pracy – bezpieczeństwo moich Pacjentów jest dla mnie najważniejsze.

Do każdego podchodzę w indywidualny sposób, jednakże największą uwagę poświęcam najmłodszym Pacjentom. Zdaję sobie sprawę, że dzieci często boją się stomatologa, dlatego też robię wszystko by umilić im wspólnie spędzony czas. Dzięki temu wszystkie kolejne zabiegi będą mijać w miłej i przyjemnej atmosferze, a Państwa dzieci nigdy już nie wspomną, że boją się dentysty.

DENTYSTA WEJHEROWO ZAPRASZA